Про компанію Semelita

Семеліта - власна ТМ «Агрохімічної компанії Вітагро», що пропонує українським агровиробникам сучасні європейські сорти та гібриди насіння, апробовані та адаптовані до природно-кліматичних умов України на полях «Агрокомпанії 2004», що входить до ГК Vitagro.


Ми співпрацюємо з провідними селекціонерами Європи, відслідковуючи хіти продажу на території країн ЄС. Відібрані топові сорти і гібриди проходять апробацію на нашому власному демонстраційно-випробувальному полігоні. Це дозволяє пропонувати партнерам насіння з високим генетичним потенціалом, максимально адаптоване до природно-кліматичних умов України.

Висівання відібраних сортів проводиться на кращих полях агрохолдингу у зонах із найбільш сприятливим мікрокліматом. Процес вирощування відбувається під постійним наглядом агрономів із суворим дотриманням технологій. Усе необхідне для повноцінного розвитку насіння отримує вчасно.

Виробництво. Торгівельна мережа. Логістика

semelita-seed

Насіння ТМ "Семеліта" виробляється на власному заводі, який обладнаний устаткуванням всесвітньо відомої фірми Cimbria,  що відповідає усім найвищим міжнародним стандартам галузі. Тут насіння доводять до посівних кондицій. Новітня технологія первинної очистки дозволяє запобігти травмуванню насіння при зайвих завантаженнях. Посівний матеріал проходить три ступені очищення, калібрування та сортування. Насіння з різною питомою вагою та уражене хворобами відокремлюють. Посівні якості готової продукції контролюють в два етапи у власній насіннєвій лабораторії.

ТМ «Семеліта» має 30 торгових представників та 6 регіональних складів у 10 областях Центральної та Західної України. Наші фахівці завжди готові надати кваліфіковані вчасні консультації щодо використання продукції, а також забезпечити подальший супровід з метою отримання найвищого врожаю.

Завдяки зручному розташуванню заводу та центрального складу – в центрі 10 областей Західної та Центральної України – ми гарантуємо швидку доставку насіння до господарств-партнерів. Для більшої оперативності доставка партій обсягом до п’яти тонн здійснюється з наших регіональних складів.